zpět arrow_back Prohlášení o přístupnosti

Smyslem webových stránek Městské knihovny v Dačicích je přinášet důležité informace o dění v knihovně všem uživatelům, a to s maximálním důrazem na přehlednost, použitelnost a přístupnost použitých funkcí i textového obsahu. Klademe důraz na to, aby webové stránky splňovaly všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky stanovené Pravidly tvorby přístupného webu,

Tyto webové stránky jsou vytvořeny podle specifikace HTML 5 a dodržují syntaktickou i sémantickou správnost. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, a je tak možné ji pohodlně pomocí nastavení prohlížeče zvětšovat i zmenšovat.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. Důvodem je skutečnost, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát XHTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

Kontakt na správce webu

I přes veškerou naši snahu je možné, že se na našem webu vyskytuje nějaká chyba. Budeme vám proto vděční, pokud nám ji nahlásíte na e-mailovou adresu správce webu: ja@camus.cz. Na tuto adresu můžete také zasílat Vaše případné náměty či postřehy. Upozorňujeme, že kontakt na správce webu slouží pouze pro řešení technických záležitostí týkajících se této webové prezentace.

facebook logo

Poslední články

facebook icon print