menu
facebook - logo youtube - logo blogger - logo wiki - logo rss - logo

( Rubrika: dění v knihovně ) Selfie soutěž- výsledky

Selfie soutěž – jak to všechno dopadlo? Od 1. července do konce září probíhala na facebooku Městské knihovny v Dačicích soutěž Selfie s knihou.

Selfie soutěž – jak to všechno dopadlo?

Od 1. července do konce září probíhala na facebooku Městské knihovny v Dačicích soutěž Selfie s knihou. Do soutěže se zapojilo 7 dívek a jeden mladý muž. S největším počtem hlasů na facebooku, tzv. „liků“ vyhrály: První místo – dort - vyhrála Eva Klaudie Procházková s počtem 62 hlasů, druhé místo- registraci do knihovny na rok zdarma Nikola Tůmová – 42 hlasů a třetí místo Karolína Marková - 27 hlasů, ta vyhrála knihu. Předání proběhlo ve čtvrtek 13. 10. odpoledne v knihovně. Zvláštní ocenění za nejzajímavější fotku získala Pavlína Urbanová. Vzhledem k nevelkému počtu odvážných soutěžících jsme uznali i fotky, které nebyly „selfie“, tedy focené svou rukou. Některé fotky byl opravdu vtipné a originální, pokud se chcete podívat, najdete je na facebooku Knihovny v Dačicích album Selfie s knihou.

Karolínu jsme při předání odměny požádali o pár slov: „Do knihovny chodím asi od druhé třídy. Ráda čtu fantasy a dobrodružné knížky. Teď chodím do osmičky. Na mobilu si hledám knížky, které si chci přečíst. Spousta mých kamarádů méně čte, protože je to namáhá a více mastí hry a sociální sítě… Já sama mám profil na Snapchatu, také naTwitteru – aspoň si procvičím angličtinu - a na  Instagramu – sem dávám fotky a videa, svůj profil na facebooku jenom občas prolítnu, co je nového. Odhadem tak 2 hodiny denně se věnuju komunikaci na sociálních sítích a 2 hodiny čtení.’’

Všem soutěžících děkujeme za účast a přejeme mnoho příjemných chvil s knihou. 

Cena za 1. místo

Selfie výhra - dort

                                                                  Cena za 3. místo

Výherkyně Karolína - selfie soutěž

 

 

 

 

 

Poslední články v rubrice

Použité štítky

facebook knihy selfie soutěže
facebook icon print