( Rubrika: dění v knihovně ) Na Palackého otevřeno do 28. února!

Knihovna bude na Palackého náměstí otevřená do pátku 28. února. Potom vypukne stěhování zpátky do Pantočkovy ulice a bdue 3 týdny zavřeno. Zásobte se a pomozte nám se stěhováním - ☺. 

Všechny výpůjčky budou o dobu uzavření knihovny prodlouženy, takže žádný čtenář se nemusí bát, že mu vrácení vypůjčených titulů vyjde na dobu uzavření a že mu na čtenářském kontě naskočí upomínky. Během února bychom chtěly v Pantočkově ulici dokončit opravy, především nátěry dveří, malování, výměnu koberců v prvním patře, úklidy a všechno, co je potřeba. Po dobu uzavření knihovny od pondělí 2. března do pátku 20. března bude přestěhováno vše z Palackého náměstí – nábytek i knihy a počítače – a v Pantočkově ulici musíme všechny knihy přebrat, očistit, hlavně ty, co zůstaly v Kláštýrku, ať ve skladu, nebo v banánovkách, což obnáší cca 20 tisíc svazků. Dále to znamená přestěhování serveru a počítačů a vytvoření funkční počítačové sítě. Doufáme, že nám opět pomohou informatici z Městského úřadu ve spolupráci se správcem počítačové sítě, firmou Texi Dačice. S knihami nám přislíbilo pomoc Gymnázium v Dačicích, s nábytkem a těžšími věcmi opět poprosíme žáky Středního odborného učiliště zemědělského a Technické služby Dačice.

Věříme, že v pondělí 23. března přivítáme na Dni otevřených dveří hodně návštěvníků. Podrobnosti budou ještě upřesněny nejrůznějšími způsoby – web knihovny, plakáty, Zpravodaj ad. Těšíme se.