( Rubrika: dění v knihovně ) Informační schůzka pro studenty a zájemce o Vu3V

schedule 22.01.2020 - 30.01.2020

Schůzka před zahájením výuky: čtvrtek 30. ledna 2020 v 9 hodin v zasedací místnosti MěÚ Dačice, Palackého čp. 2. Přijďte se podívat, o čem Vu3v vlastně je?

Virtuální univerzita třetího věku – schůzka před zahájením semestru pro stávající i nové studenty – ve čtvrtek 30. ledna 2020 v zasedací místnosti MěÚ na Palackého čp. 2

Knihovna Matěje Mikšíčka srdečně zve na informativní schůzku před zahájením dalšího semestru virtuální univerzity třetího věku (Vu3v). Sejdeme se v 9 hodin v nové zasedací místnosti městského úřadu na Palackého náměstí, pokud si nebudete jistí, kudy a kam, na infocentru jistě všem děvčata rády poradí. Stávající studenti dostanou osvědčení o absolvování minulého semestru a paní Marie Nováková nám povypráví o návštěvě státu Izrael, doplněné promítáním fotografií.

Kurzy Vu3v zde budou probíhat do konce března – výuku zahájíme 5. února v 9 hodin a poté budou vždy kurzy každou druhou středu od 9 hodin v této zasedací místnosti úřadu (5. 2., 19. 2., 4. 3., 18. 3., 1. 4., 15. 4.). Noví zájemci dostanou informace a dozvědí se vše potřebné. Bližší informace v knihovně, na tel: 721 145 265 nebo na knihovna@mkdac.cz. Budeme studovat 2 kurzy: Dějiny oděvní kultury II a Klenoty barokního sochařství v českých zemích. Kurz stojí 300,- Kč na semestr. V dubnu se přesuneme zpátky do budovy - Kláštýrku - v Pantočkově ulici.

Knihovna spolupracuje při realizaci tohoto projektu s Českou zemědělskou univerzitou v Praze a pro získání prvních informací jsou k dispozici každému webové stránky projektu na www.e-senior.cz Podmínkou pro studium je pouze seniorský věk a počítač s připojením na internet.

                                                                                                                              zch

 

Použité štítky

online služby vu3v vzdělávání
facebook icon print