menu
facebook - logo youtube - logo blogger - logo wiki - logo rss - logo

( Rubrika: Archiv pozvánek ) Knihovna pro děti

Pátek 25. 11. - Z pohádky do pohádky, listopad - Den poezie, středa 30. 11. dílna - Přáníčka. Stále je proč k nám chodit...

Pátek 25. 11. - setkání s pohádkou se v knihovně uskuteční poslední pátek v listopadu od 16 – do 17 hodin. A protože měsíc listopad je mimo jiné měsícem poezie, budou to tentokrát pohádky básničky.

Listopad - v listopadu uplyne 180 let od skonu našeho prvního moderního básníka – Karla Hynka Máchy – a tak se každý návštěvník dětského oddělení může těšit na malý dárek – básničku od některého z našich básníků píšících pro děti.

Středa 30. listopadu - 13 až 17 hodin - dílna - Udělejte si přáníčko - jen tak pro radost nebo někomu k narozeninám, svátku či k blížícím se vánocům.

Pátek 9. 12. – od 14 do 16 hodin – krámek Lovců perel – zveme děti do krámku, v němž si jednak odnesou domů za celý rok nastřádané perly za přečtené knížky a za další část soutěže, tzv. moriony - virtuální peníze za nepovinné otázky ke knížkám rozvíjející přemýšlení o přečteném - si mohou vybrat v krámu drobnosti pro radost. Hra Lovci perel mění čtení v dobrodružství a z práce s knihou dělá zábavu. Předem děkujeme všem, kteří do krámku dětem přispějí nějakou drobností. Čtvrtý ročník soutěže začne 1. února 2017.

 

Vedle knížek nabízíme i tematické kufříky a hry

Vedle půjčování knížek nabízíme i tematické kufříky a společenské hry.

Použité štítky

akce čtení děti dílny hry kufříky Lovci perel tematické
facebook icon print